Kielo (Kielo.pl) to sklep internetowy oferujący produkty z zakresu przemysłu chemicznego, uzdatniania wody i galwanotechniki. Przedsiębiorstwo oferuje m.in. pompy wirowe i pompy beczkowe. Asortyment sklepu obejmuje też pompy dozujące, pompy śrubowe i pompy membranowe. W ofercie firmy znajdują się również pompy perystaltyczne oraz pompy do oleju. Firma w sprzedaży posiada zarówno pompy do kwasów, jak również pompy do zasad.

pompy membranowe

Pompy membranowe z oferty sklepu Kielo fot.1

Także w jej ofercie są pompy ręczne oraz pompy wirowe do wody. W sklepie firmy można też zakupić armaturę sanitarną do pomp oraz przepływomierze. W zakresie swojej działalności przedsiębiorstwo zajmuje się również produkcją i sprzedażą akcesoriów do pomp, m.in. tulei i redukcji z tworzyw sztucznych oraz lanc ssących do pomp dozujących.

pompy membranowe

Pompy membranowe z oferty sklepu Kielo fot.2

Firma produkuje też elementy ze stali kwasoodpornej i tworzyw sztucznych oraz mobilnych zbiorników do pomp dozujących i beczkowych. Firma zajmuje się też produkcją elementów armatury z tworzyw sztucznych. Oprócz sprzedaży i produkcji, firma oferuje też wsparcie techniczne i serwisowe.

Kielo Systemy Pompowe

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
7352858145
Regon
122961742
Adres

ul. Kokoszków 24A
34-400 Nowy Targ

  • Sklep Kielo – chemoodporne pompy membranowe
  • Sklep Kielo – chemoodporne pompy membranowe