Senator to wrocławska firma, który już od trzydziestu lat zajmuje się wykonywaniem szaf na wymiar. Długie doświadczenie w branży pozwala na najwyższą jakość proponowanych usług, co potwierdzają zadowoleni klienci. Senator posiada szeroką ofertę mebli na wymiar.

meble na wymiar Wrocław

Meble na wymiar z firmy Senator Wrocław fot.1

Oferuje szafy na wymiar wyposażone w najnowsze i sprawdzone systemy drzwi przesuwnych, między innymi szafy wnękowe, garderoby, szafy narożne, szafy skośne, które wykorzystuje się na poddaszach oraz inne meble na wymiar. Proponuje również usługę foto drzwi, czyli wykorzystania wybranego przez klienta zdjęcia do wydrukowania u umieszczenia na drzwiach mebla.

meble na wymiar Wrocław

Meble na wymiar z firmy Senator Wrocław fot.2

Indywidualne zamówienia są realizowane na meble do sypialni – takie jak łóżka, szafki nocne, komody – oraz na meble biurowe typu zabudowa wnęk. Tworzone przez firmę Senator meble łączą w sobie eleganckie wykonanie z maksymalnym wykorzystaniem danej przestrzeni. Wszystkie projekty konsultowane są z klientem, tak by doradzić i stworzyć meble, które będą służyły w domu przez długie lata.

Meble Senator

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
8981027148
Regon
930210370
Adres

ul. Braniborska 14
53-680 Wrocław

  • Meble na wymiar z firmy Senator Wrocław
  • Meble na wymiar z firmy Senator Wrocław