Wyjątkowy, niewysuszający skóry dłoni płyn odkażający. Dzięki zawartości 60% alkoholu działa baterio i wirusobójczo. Jest bezpieczny dla skóry dzieci i dorosłych, skutecznie i szybko dezynfekuje skórę. Żel antybakteryjny zawiera alkohol etylowy, glicerynę, wodę i oleje eteryczne, dzięki którym nie tylko dezynfekuje dłonie, ale również pozostawia piękny zapach. Płyn nie powoduje zbytniego wysuszania skóry.

Jest doskonały zawsze, kiedy potrzebna jest dezynfekcja skóry, a odpowiedni skład powoduje, że środek wirusobójczy pozostawia uczycie świeżości, a po wysuszeniu nie pozostawia nieprzyjemnego uczucia na skórze dłoni. Płyn zawiera glicerynę, która zapobiega podrażnieniom skóry. Produktu nie trzeba zmywać wodą.

Dzięki wygodnemu opakowaniu nadaje się do zabrania na wyjście poza domu, a skład pozwala na stosowanie płynu dezynfekującego w domu i na zewnątrz. Płyn antybakteryjny jest skuteczny zawsze, kiedy chcesz zdezynfekować swoje dłonie bez użycia wody. Nie pozostawia zabrudzeń na ubraniach.