Katowicka Infrastruktura Wodociągowo – Kanalizacyjna Sp. z o.o. buduje i modernizuje sieci kanalizacyjne na terenie Katowic. W związku z tym przedstawiamy zakres utrudnień w ruchu, w miesiącu sierpniu 2016 r.

które będą dotyczyć poniższej dzielnicy Katowic:

  • Na terenie Osiedla Stary Nikiszowiec rozpoczną się prace związane z usunięciem usterek po wykonanej kanalizacji sanitarnej i deszczowej. Roboty wykonywane będą punktowo co spowoduje utrudnienia w ruchu dla pieszych oraz samochodów.

W związku z utrudnieniami spowodowanymi powyższymi pracami prosimy mieszkańców o wyrozumiałość.

 

Więcej informacji o zrealizowanych budowach, dofinansowanych ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Infrastruktura i Środowisko, w ramach Fazy I i II Projektu „Uporządkowanie gospodarki ściekowej w mieście Katowice”, można uzyskać na stronach internetowych www.kiwk.katowice.plwww.faza2-kanalizacja-katowice.pl, a także kontaktując się z nami pod adresem e-mail: kiwk@kiwk.katowice.pl lub pod numerem telefonu (32) 350 00 75.

 

Informacje dotyczące procedury przyłączania się do sieci kanalizacyjnej znajdują się na stronach internetowych  www.kiwk.katowice.pl oraz  www.wodociagi.katowice.pl, a także pod numerem telefonu (32) 350 00 75 lub (32) 788 24 00.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu na Facebooku!

www.facebook.com/katowicka.infrastruktura